Hakkımızda

Özkoç Moda > Hakkımızda

ÖZKOÇ MODA

ÖZKOÇ Moda; 2018 yılında Yılmaz Özmen ve Cemal Erkoç tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sektörde önemli bir yer edinmeyi hedefleyen ÖZKOÇ Moda, üretimlerini Şanlıurfa’daki modern tesisinde yapmaktadır.

Dünyaca ünlü markalara hizmet veren ÖZKOÇ Moda, 250’den fazla personeli ile 2000 m2 alan üzerinde Birecik / Şanlıurfa’da üretimini gerçekleştirmektedir. Hızlı bant sistemi, kesim – dikim hanesi ve ütü-paket bölümleriyle tam donanımlı ve modern bir üretim tesisi olmakla beraber, müşterilerin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında hizmet vermektedir.

 

IMG_5679
IMG_5677

POLİTİKAMIZ

KALİTEYE ÖNEM VEREN

Her türlü ürün ve hizmette kalite anlayışını en üst seviyeye çıkarmak önceliğimiz.

ÇAĞIN TRENDLERİNİ TAKİP EDEN

Gelişen teknoloji trendlerini takip edip, tekstil sektörüne entegre ediyoruz!

İNOVATİF

Yenilikçi yaklaşımları sektör tecrübesiyle birleştirip, üretim tesisi kavramına inovatif bir bakış açısı sunuyoruz!

ÜSTÜN İŞ AHLAKINI İLKE EDİNMİŞ

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için iş ahlakını önemseyen, güvenilir ve dürüst bir firma olmak olmazsa olmazımız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI

Müşterilerin beğeni ve taleplerini karşılayan ürün ve hizmetler sunmak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak hedefimiz!

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN FARKINDA

Topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde, enerji verimliliğini arttırmak ve enerji kullanımında sürdürülebilir bir yaklaşım yakalamak hedefimiz!

Her türlü ürün ve hizmette kalite anlayışını en üst seviyeye çıkarmak önceliğimiz.

Halihazırda ÖZMEN Tekstil ile yakalamış olduğumuz başarıyı ÖZKOÇ Moda’da da yakalamak ve tekstil sektöründe öncü bir firma olmak hedefimiz. Önümüzdeki yıllarda bunu başaracağımıza inanıyorum.

”Tekstil sektörünün sürekli gelişen ve değişen bir yapısı var. Son gelişmeleri takip etmeyen firmaların geleceği de aydınlık gözükmüyor. ÖZKOÇ Moda olarak üretim tesisimizde çağın getirdiği trendleri yılların kazandırdığı tecrübeyle aynı potada eritip hizmet veriyoruz. Bu yaklaşımla beraber müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını da önceliklerimizin en üst sıralarında tutuyoruz.”

Yılmaz Özmen

ÖZKOÇ MODA KURUCU ORTAĞI

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için iş ahlakını önemseyen, güvenilir ve dürüst bir firma olmak olmazsa olmazımız.

ÖZKOÇ MODA’nın tekstil sektöründe kararlı adımlarla yürüyüp kendinden söz ettireceğine inancım tam.

”Şanlıurfa’daki üretim tesisimiz, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek entegre bir tesis. Burada önceliğimiz, üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşım elde etmek.”

Cemal Erkoç

ÖZKOÇ MODA KURUCU ORTAĞI